W chwili obecnej nie dysponujemy pogodą dla danego ośrodka.
Jesteś tu:   

Dojazd

 
 

GPS

N: 49° 25’ 47”
E: 20° 49’ 11”
duża mapa

TestDrive vol. V w Wierchomli już od piątku - Wiadomości z ośrodka Wierchomla

08.01.2015
 

Wierchomla

 
 

Już w nadchodzący weekend 9.01-11.01 w Wierchomli odbędą się największe w Polsce multibrandowe testy sprzętu snowboardowego. Trzy dni świetnej zabawy na stoku, integracja oraz szkolenia dla każdego.

 

Test DRIVE jest cykliczną już imprezą, organizowaną przez społeczność aDECHAde.com. W tym roku fani snowboardu spotkają się już po raz 5, aby sprawdzić i przetestować nowe sprzęty. Dodatkowo wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w szkoleniach organizowanych w dziesięcioosobowych grupach pod okiem najlepszych instruktorów SITS. Wystarczy zarejestrować się na stronie organizatora www.aDECHADE.com i każdy będzie mógł wziąć udział w darmowym szkoleniu.

 

Podczas trzydniowej imprezy odbędą się również zawody, ale nie w klasycznym tego słowa znaczeniu. Tutaj każdy ma szanse stanąć do rywalizacji i wygrać atrakcyjne nagrody. Podsumowaniem i „wisienką” na torcie będzie sobotnio–niedzielne after party w barze przy dolanej stacji w Wierchomli w sobotę od 21 będące podziękowaniem dla uczestników i wystawców.

 

W Stacji Narciarskiej Dwie Doliny panują bardzo dobre warunki do jazdy. Na stokach jest już od 40 cm do 65 cm śniegu. Działaj już 6 wyciągów, czynne są trasy: Wierchomla 1, Polanki i Stonoga po stronie Wierchomli oraz Szczawnik 1 i Szczawnik 2. Od 3 stycznia działa również połączenie między dolinami. Z Wierchomli do Szczawnika można się przedostać za pomocą wyciągu Frycek.

 

Start imprezy: 9 stycznia o 10:00! 9.01 (piątek) i 10.01. (sobota) – impreza na stoku od 10 do 15 11.01 – impreza na stoku od 9.30 do 14

 

Rejestracja na zawody tutaj. 
 

Oceń warunki

Ostatnio dodane zdjęcia